Poštovné zadarmo od 125 EUR

COLBERT MD

Na základe rokov výskumu a vývoja liečebného postupu Colbert MD Triad Facial, Dr. David Colbert prezentuje jeho prelomovú – pleť obnovujúcu radu .

Jedinečné ošetrenie Dr. Colberta nazvané Triad Facial je jeden z najefektívnejších spôsobov starostlivosti o pleť o čom svedčí aj množstvo náročných klientov a uznávaných celebrít, ktoré sú verné jeho produktom. Ošetrenie Triad Facial je v ostatnom čase prezentované v medzinárodných médiach ako Voque, Elle, Self, Allure a New York Times Science.

Replikovaním  postupov ošetrenia Triad Facial vyvinul Dr. Colbert vyživujúcu a obnovujúcu radu Colbert MD. Využívajúc patentovanú QuSomeTM technológiu na udržiavanie aktivity a sily účinných zložiek, systém Colbert MD vyživuje práve časti dermy, kde sa uskutočňuje bunečná obnova.

TECHNOLÓGIA NAŠICH PRODUKTOV

Keďže naše produkty majú podobnú štruktúru ako bunečné membrány a lipozómy, aktívne zložky obsiahnuté v QuSomeTM technológii majú rovnaký účinok, avšak prenikajú hlbšie do pokožky. Aktívne anti-ageing zložky sú obalené vysoko účinnými mikro kapsulami a sú chránené pred vplyvom vzduchu.

TRIAD FACIAL

  • Stimulate – The Serum: Replikuje chemický peeling a laserové tónovanie z Triad Facial ošetrenia.
  • Nutrify & Protect – Day: Chráni pred vonkajším poškodením pomocou komplexu antoxidantov  a esenciálnych živín.
  • Soothe – Night: Pomáha zmierňovať podráždenie podobne ako finálna fáza fototerapie ošetrenia Triad Facial.
  • Intensify – Facial Disc: Chemické a fyzické odstraňovanie nečistôt, ktoré replikuje mikrodermabráziu ošetrenia Triad Facial.

O ošetrení Colbert MD Triad Facial

The Triad je ošetrenie v troch krokoch; prvým je jemná mikrodermabrázia na odstránenie odumretých pleťových buniek, ktorej výsledkom je okamžité zlepšenie jasu pokožky. Týmto spôsobom je pokožka pripravená na ďalšie ošetrenie. Druhým krokom je jej oživenie a hlboká stimulácia pokožky pomocou laserového tónovania, ktoré pomáha zfarbeniu pokožky a podporuje dlhodobú tvoru kolagénu. Posledným krokom ošetrenia Triad je jemný chemický peeling, ktorý je následne aplikovaný a ktorý pleti prepožičiava svieži, mladistvý a jemný vzhľad. Po ukončení takéhoto ošetrenia môže byť následne aplikovaná aj fototerapia, ktorá pomáha hojeniu pleti, ako aj jej návratu do prirodzeného stavu.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.