Poštovné zadarmo od 125 EUR

New York Dermatology Group NYDG skincare

NYDG skincare line bola špeciálne vyvinutá tímom dermatológov, interných lekárov a estetikov z New Yorku. Dlhoročné skúsenosti lekárov sa nedajú ničím nahradiť a preto nechajte starostlivosť o vašu pleť na odborníkov a čerpajte z ich skúseností.

Línia bola navrhnutá pre aktívny životný štýl s prízvukom na jednoduchú aplikáciu a podporu hojenia a regenerácie. Je určená pre všetky vekové kategórie bez výnimky.  Celosvetovo sa citlivosť pokožky zvyšuje a dôvodom je používanie príliš agresívnych výrobkov a nezdravý životný štýl a preto sme využili ingrediencie, ktoré sú šetrné k vašej pokožke.

Všetky naše receptúry obsahujú vysoké množstvo antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred znečistením a každodennými environmentálnymi nástrahami. Zároveň odporúčame ako doplnok každodenné používanie nášho produktu Chem-Free Active Defense SPF30, ktorý ochráni všetky typy pokožky pred škodlivým UV žiarením.

Kozmetika NYDG bola navrhnutá pre aktívny životný štýl s prízvukom na jednoduchú aplikáciu a podporu hojenia a regenerácie pleti pre všetky vekové kategórie. Receptúry sú plné antioxidantov a vitamínov.

Dbáme taktiež o životné prostredie a preto naše výrobky vyrábame bez parabénov, metylizotiozolinónu, PABA, oxybenzónu, oktinoxátu, minerálnych olejov, síranov, alergénov, dráždivých látok, gluténu a samozrejme netestujeme ich na zvieratách.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.