Dr. DAVID COLBERT

Colbert MD

David A. Colbert je zakladateľ a hlavný lekár New York Dermatology Group. Má atestácie v oblasti dermatológie, ako aj internej medicíny.

Súkromnú prax založil v New Yorku v roku 1995. Svoje medicínske štúdiá začal na La Faculty Libre de Medicine de Lille vo Francúzsku, titul získal na New York Medical College, kde následne pokračoval v pôsobení na Columbia – Presbyterian Hospital v New Yorku. Okrem skutočnosti, že Dr. Colbert je vysoko kvalifikovaný a skúsený odborník v oblasti medicínskej a estetickej dermatológie, má taktiež atestáciu v oblasti internej medicíny a je aj členom v spoločnosti Acne and Wound Healing Bostonskej Univerzity. Predtým, ako založil svoju súkromnú prax na Manhattane, Dr. Colbert študoval a žil v Paríži, kde pôsobil ako konzultant dermatologického výskumu pre značku Chanel.

Dr. Colbert je jeden z najvyhľadávanejších amerických dermatológov. Vzhľadom na jeho skúsenosti v dermatológii ako aj v internom lekárstve vie, že mladá, zdravá a nádherná pleť nie je len výsledkom kozmetických procedúr. Skôr naopak, je to výsledok dôležitej dennej výživy.  Jeho prvá kniha „The High School Reunion Diet“ publikovaná vydavateľstvom Simon & Schuster zahŕňa zdravú stravu do spôsobu života. S pomocou jeho rady starostlivosti o pleť Dr. Colbert teraz hľadá ďalšiu formu dennej výživy, ktorá je schopná poskytnúť zdravú, žiarivú a ohromujúcu pleť.


REGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE 10% ZĽAVU NA SVOJ PRVÝ NÁKUP!